Poradnia dietetyki Katarzyna Marchlińska

Kuracja on-line

  • Jesteś zapracowany i nie masz czasu na spotkanie z dietetykiem?
  • Preferujesz formę kontaktu elektronicznego poprzez mail, Messenger, skype?
  • Chcesz zacząć dietę od zaraz i nie czekać na spotkanie?
  • Chcesz spróbować czegoś nowego, zmienić na lepsze swoje nawyki żywieniowe?


Jeżeli odpowiedziałeś TAK na któreś z powyższych pytań
ta oferta skierowana jest do Ciebie!


Zobacz ile korzyści płynie z konsultacji dietetycznej on-line:


Oszczędność czasu – nie musisz umawiać się na spotkanie z dietetykiem. Po zakupieniu usługi otrzymasz maila z linkiem do intuicyjnego formularza online, który łatwo wypełnisz korzystając z telefonu, tabletu, lub komputera.


Wygoda – formularz wypełniasz w czasie kiedy masz na to ochotę, siedząc wygodnie na kanapie w ulubionym stroju, masz czas na spokojne przemyślenie odpowiedzi, nic cię nie pogania.


Oszczędność pieniędzy – Ceny konsultacji i jadłospisów online są niższe niż ceny standardowych wizyt.


Plan żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb – otrzymujesz plan żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Układając jadłospis uwzględniam nie tylko to co lubisz jeść i to czego nie lubisz, ale także twoje umiejętności kulinarne i możliwości finansowe do realizacji jadłospisu.


Kontakt z doradcą – przez cały czas trwania diety masz możliwość skontaktowania się ze mną na Messengerze, lub poprzez sms, aby rozwiać wątpliwości co do sposobu przygotowania potrawy, czy możliwości zamienienia składników poszczególnych dań.


Bezpłatna korekta – po ułożeniu planu żywieniowego otrzymasz go na maila i wtedy też będziesz mieć możliwość zapoznania się z nim i zgłoszenia poprawek, które bezpłatnie wprowadzę do Twojego menu.


Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać szczegółowe informacje i cieszyć się z pozytywnych zmian jakie zachodzą w Twoim życiu.

Copyright © 2021 PoradniaDietetyki.pl